medyagözüm instagram takipçi al

Medya Gözüm ile emek vererek toplumsal medyada sesinizi daha geniş bir kesime ulaştırabilirsiniz. Üstelik bunu uygun fiyatlarla bir tek 5 dakika içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Sipariş öncesinde yada sonrasında gizyazı vermem gerekiyor mu?
Kesinlikle hayır! Sitemiz üstünden satın alacağınız hiçbir hizmette sizden gizyazı talep etmiyoruz. Satın almak istediğiniz paketi seçtikten sonrasında kullanıcı adınızı bizimle paylaşmanız kafi olacaktır.

Takipçilerimde düşüş yaşar mıyım?


Tüm instagram takipçi satın al paketlerimizde gerçek ve etken kullanıcılar ile sağlanmaktadır. Yaptığınız paylaşımların kalitesine ve sıklığına nazaran takipçilerinizde düşüş yada yükseliş yaşanabilir.

Kredi kartı bilgilerim ne kadar güvende?


Şirketimiz ödeme yöntemi olarak TÜBİTAK ve Sabancı Üniversitesi tarafınca desteklenen Shopier alt yapısını kullanmaktadır. Bu yüzden kredi kartınız %100 güvence altındadır.

5.000 TAKİPÇİ
₺39.90

 

HEMEN INSTAGRAM TAKİPÇİ SATIN AL


Minimum 500 takipçi armağan.
Şifreniz istenmez.
Başkalarını takip etmezsiniz.
Gerçek kullanıcılar.

Süratli Teslimat ve Güvenilirlik


Türkiye'nin Toplumsal Medya Hizmetleri mevzusunda önder şirketi olan Medya Gözüm'ü seçmeniz için birçok sebebiniz var. Bunlardan en temelleri, sunduğumuz hizmetlerdeki süratli teslimatımız ve doğal ki güvenilirliğimiz. Türkiye'nin instagram takipçi satın alma mevzusundaki ilk tercihi olan Medya Gözüm'ü seçerseniz, asla pişman olmayacaksanız. Her daim kaliteli hizmetimiz ve destek ekibimizle hem satış öncesi hem de satış sonrasında yanınızdayız. Tamamen güvenli ödeme sistemimiz ile rahat ve kolayca ödeme yapabilir, siparişinizi istediğiniz an takip edebilir ve bizlerden destek alabilirsiniz.

Alan kişi Memnuniyeti


Medya Gözüm Ailesi olarak en ehemmiyet verdiğimiz konulardan biri de doğal ki Alan kişi Memnuniyeti. Bazı öteki firmalar benzer biçimde bir tek instagram takipçi satın alma öncesinde değil, satış sonrasında da müşterilerimizin her daim yanında olup, problemlerine çözüm aramaktan asla vazgeçmeyiz. En küçük sorunda dahi müşterimizin problemini çözüp, almış olduğu hizmetten daima memnun kalmasına oldukça ehemmiyet veririz. Türkiye’nin ilk yasal Toplumsal Medya Hizmeti veren şirketi olarak, bizlere de bu yakışır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *